Gdzie zrobić zakupy w Warszawie?

Warszawa to miasto nie tylko atrakcyjne dla fanów zabytków, ciekawych muzeów i zwiedzania ważny dla kraju lokalizacji, ale oczywiście również miasto, w którym możemy zrobić zakupy. Jakie galerie handlowe zasługują na polecenie? W końcu przecież z każdej wycieczki powinno się przywieźć jakieś pamiątki. Miasto obfituje w galerie handlowe, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

W okolicy dworca głównego znajdują się na przykład Złote Tarasy, godne uwagi nie tylko ze względu na nietypowe zadaszenie. Możemy tam zobaczyć wiele sklepów, które są obecne jedynie w tym mieście. Dobra lokalizacja przyciąga do tego centrum tłumy – można coś zjeść, kupić, ale nawet pójść na siłownię. Znajdzie się także kino, a jeśli na dworcu kończymy naszą podróż, na pewno po zwiedzaniu Pałacu Kultury musimy wybrać się do Złotych Tarasów. Na uwagę zasługuje także Galeria Arkadia – to największe w mieście i jedno z największych w Polsce centrum handlowych na pewno przyciągnie nie tylko fanów zakupów. Każda dostępna w kraju marka posiada tam swój sklep, dlatego każdy będzie zadowolony. Nie sposób zajrzeć jednego dnia do wszystkich sklepów– dzięki niedalekiej odległości od centrum, na pewno wielu turystów zechce się właśnie tam pojawić.

Galeria Mokotów także warta jest odwiedzenia – to tam zakupy robią gwiazdy i celebryci, więc niewykluczone, że podczas zwiedzania spotkamy kogoś znanego. Tutaj również można zjeść, zrobić zakupy, poćwiczyć czy pójść do kina – a to wszystko w towarzystwie gwiazd z pierwszych stron gazet.