Kawiarnia Kafka – najlepsze miejsce na napicie się kawy w stolicy

Nie wiesz, gdzie warto napić się filiżanki dobrej kawy w stolicy? My znamy odpowiednie miejsce – kawiarnia Kafka to doskonały wybór. W tym wpisie napiszmy Ci dlaczego warto się do niej wybrać.

 

Kawiarnia Kafka to przytulnie urządzony lokal na Warszawskim Powiślu, który otwarty jest codziennie do 22.00. Oprócz doskonale przyrządzonej dobrej jakości kawy serwuje się tam również smaczne śniadania, sałatki, makarony i ciasta, a więc nie ma możliwości, by wyjść stamtąd głodnym. Co więcej, w sezonie wiosenno-letnim można posiedzieć na zewnątrz, w znajdującym się przy lokalu ogródku, powygrzewać się w słońcu i porozkoszować smakiem wina lub owocowego napoju. Tym, co wyróżnia ten lokal na tle innych, to także możliwość zagrania w gry planszowe (świetna rozrywka, gdy wychodzimy na miasto ze znajomymi) oraz poczytania książek, które dostępne są dla wszystkich klientów lokalu. W księgozbiorze kawiarni znajduje się mnóstwo ciekawych pozycji, na które można się wymienić lub kupić je na wagę! Można również przynieść powieści, których chcemy się pozbyć. Właściciele lokalu chętnie się nimi zaopiekują. Oczywiście na terenie obiektu można skorzystać z darmowego dostępu do Wi-Fi. W Kafce cyklicznie organizowane są również spotkania, na których można zażyć rozrywki intelektualnej, wymienić się poglądami, podyskutować i poszerzyć swoje horyzonty myślowe w różnych zakresach.

Kawiarnia Kafka to obowiązkowe miejsce na liście lokali, które trzeba odwiedzić przebywając w stolicy. Spędzony tam czas z pewnością będziecie miło wspominać i po kilku dniach zapragniecie ponownie je odwiedzić.