Modne miejsca w Warszawie

Modne miejsca w Warszawie – gdzie teraz spędza się wolny czas?

W każdym mieście istnieją miejsca, które cieszą się zdecydowanie większą popularnością od innych. To właśnie w nich spędza się wolny czas z rodziną i znajomymi. Jakie modne miejsca ma do zaoferowania Warszawa? Odpowiedź znajdziecie w dalszej części artykułu.

Modne miejsca w stolicy, które koniecznie musisz odwiedzić

  • Zorza – lokal przy ulicy Żurawia 6. Tutaj zjesz śniadanie, obiad i kolację i popijesz je wspaniałym winem. Często odwiedzane miejsce przez znanych i lubianych. Lokal zaskakuje designerskim wnętrzem. Wysokie ściany i żyrandole wprowadzają do niego powiew nowoczesności. Jest minimalistycznie, gustownie i ze smakiem!
  • Groole – raj dla miłośników ziemniaków. Jeśli lubisz odwiedzać modne miejsca, to koniecznie musisz tutaj zajrzeć i skosztować nadziewanych ziemniaków serwowanych z najróżniejszymi dodatkami. Niektóre połączenia mogą cię zaskoczyć, ale gwarantują niebo w gębie!
  • Hala Koszyki – to odnowione miejsce, w którym pełno jest lokali gastronomicznych serwujących przepyszne jedzenie. Kuchnia włoska, tajska, meksykańska – jednym słowem – czego dusza zapragnie! To idealne miejsce na lunch z przyjaciółką czy rodzinny obiad. A dodatkową atrakcję stanowi bar o długości 50 metrów. Jego widok robi ogromne wrażenie!
  • Jednorożec – masz ochotę na lody? W Jednorożcu znajdziesz smaki, o których ci się nie śniło. Poza tym napijesz się pysznej kawy, a gdyby słodkości jeszcze ci było mało – możesz zamówić ciasto. Pozycja obowiązkowa na liście każdego, kto przepada za słodyczami.
  • Kieliszki na Próżnej – propozycja dla smakoszy wina. Na miejscu znajdziesz bogaty wybór win. Menu liczy kilkaset pozycji, a co ważne, trunków można próbować kupując je „na kieliszki”. Oczywiście serwowane są do nich wspaniałe przystawki, podkreślające ich smak i wydobywające głębię ich aromatu. To modne miejsce, które koniecznie musisz odwiedzić w trakcie wizyty w Warszawie.
  • Warszawski Lukier – jak po nazwie można wnioskować – możesz tam przebierać w różnych rodzajach słodkości. Nie dość, że są smaczne, to jeszcze efektownie podane. Ich smak urzeknie cię do tego stopnia, że nie będziesz mógł doczekać się kolejnej wizyty.