Odpocznij w Szczyrku

Każdy z nas ma inne podejście do odpoczynku. Jedni potrzebują dużych emocji, inni wolą spokojny wieczór z książką. Ale niezależnie od tego, wszyscy oczekujemy jednego: oderwania się od rzeczywistości, zapomnienia o codziennych problemach i odpoczynku w luksusie. W końcu nawet po najbardziej szalonej eskapadzie miło jest odpocząć przy lampce dobrego wina, a rano obudzić się w miękkim łóżku.

Postaw na luksus

Bardzo często do wynajmowanych pokoi podchodzimy się po macoszemu. Wydaje się nam, że skoro nie będziemy w nim spędzać niczego, poza noclegiem, to nie warto wynajmować przesadnie wygodnego pokoju. Ale przecież takie detale potrafią zepsuć nawet najlepsze wakacje! Za mała łazienka, czy niewygodne łóżko mogą położyć się cieniem na całym urlopie.

A jeżeli dodamy do tego złą lokalizację, która wymusi na nas długie dojazdy, a porannym widokiem z okna będzie kamienica naprzeciwko – to taki odpoczynek z pewnością przejdzie jako zabawna anegdota. Ale nie spełni naszych oczekiwań.

Jeżeli chcesz naprawdę dobrze wypocząć, postaw na luksusowe noclegi w Szczyrku. Meta Hotel oferuje nie tylko wygodne i przestronne pokoje, ale także posiada pełną ofertę SPA i restauracji, a w lecie dostępny jest otwarty basen. To jednak nie wszystko: jednym z największych plusów Meta Hotelu jest bliskość do górskich szlaków i narciarskich stoków. Tak naprawdę, do pełnej oferty atrakcji brakuje tu tylko nadmorskiej plaży!

Pokoje dopasowane do twoich potrzeb

Oczywiście, od tego, czego oczekujemy od pokoju, zależy wiele rzeczy. Od długości pobytu, po ilość osób jadących na urlop. Czego innego oczekuje 4-osobowa rodzina, a czego innego pracownik, który zatrzymał się na kilka dni w sprawach służbowych (i przy okazji może skorzystać z uroku okolic).

Dlatego w Hotelu Meta znajdują się apartamenty, które odpowiadają na różnego rodzaju potrzeby. Także niewielkie, dwuosobowe pokoje różnią się pomiędzy sobą: możemy wybrać pokój standard, który jest idealny na krótki pobyt lub duże, dwuosobowe pokoje wyższej klasy, które przekraczają oczekiwania wczasowiczów. Jednak niezależnie od tego, na co się zdecydujemy, każdy z nich został przygotowany z myślą o dostarczaniu wysokiej klasy wygody.

Pokoje w Meta Hotel przygotowane są dla różnej ilości gości. Od wspomnianych dwuosobowych, przez studia rodzinne aż po apartament królewski dla sześciu osób. W każdym z tych typów znajdziemy nie tylko miejsce do spania, ale całe mieszkanie z aneksem kuchennym, które pozwoli nam wygodne spędzić kilka, a nawet kilkanaście dni.

Skorzystaj z atrakcji Hotelu Meta

Luksusowe noclegi w Szczyrku zasługują na to miano także dlatego, że na terenie Meta Hotelu znajdziecie wiele atrakcji i wygód, które będą niczym wisienka na torcie. Od wspaniałych restauracji, pozwalających na przetestowanie kuchni regionalnej, polskiej i światowej, po pełny atmosfery View Bar, w którym można spędzić wieczór z lampką wina i z  ulubioną książką w ręce. A ci, którzy szukają typowo góralskich klimatów, zachwyca się Chatą Grillową, gdzie nie tylko zjedzą przysmaki prosto z rusztu, ale także posłuchają na żywo góralskiej kapeli.

Cały odpoczynek dopełni wizyta w hotelowej strefie SPA & Wellness. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na skorzystanie z jednej z wielu saun, czy może z oferty różnego rodzaju zabiegów – od masaży ciała, po zabiegi oczyszczające – doceni to zarówno strona duchowa, jak i fizyczna. Oczyszczenie głowy z bieżących problemów i zrelaksowanie spiętych mięśni jest przecież jednym z głównych celów urlopu.

Nie czekaj. Pozwól sobie na luksus i zdecyduj się na nocleg Hotelu Meta w Szczyrku.